Reklama

Niedziela Częstochowska

Tydzień Psychologii 2025 na UJD w Częstochowie

Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie zaprasza do udziału w wydarzeniu pn. Tydzień Psychologii 2025. Planowane wykłady, prelekcje, warsztaty, spotkania, panel, planszowa gra psychologiczna i eksperyment, będą skupione wokół zagadnień dotyczących m.in. uzależnień, samorozwoju z wykorzystaniem dialogu motywacyjnego, wyzwań rodziny adopcyjnej, rodziny samotnego rodzica, pracy psychologa z dzieckiem ze spectrum autyzmu, pracy psychologa w szkole, w domu dziecka. Udział zapowiedzieli także studenci nie tylko z kół naukowych w ramach projektu "Studenci-Studentom".

2025-05-07 12:07

[ TEMATY ]

psychologia

psycholog

Materiał prasowy

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

W wydarzeniu planowany jest udział zaproszonych gości, inauguracyjny wykład dla społeczności akademickiej dotyczący psychologii narracyjnej.

Wydarzenie adresowane jest do uczniów, studentów, słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku UJD, którzy chcą poszerzyć wiedzę z zakresu psychologii, uzyskać praktyczne umiejętności oraz nawiązać kontakt z przedstawicielami placówek oświatowo-wychowawczych, zdrowia psychicznego czy świata biznesu.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

W programie przewidziano mobilizujące warsztaty prowadzone przez doświadczonych psychologów-praktyków, spotkania oraz okazję do budowania networkingu.

Podziel się cytatem

Patronat nad wydarzeniem: Pracownia Testów Psychologicznych w Warszawie, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne,Pracownia Testów Psychologicznych i Pedagogicznych w Gdańsku, Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej "Intra" w Warszawie, Fundacja "Mój Dom" w Poraju, Fundacja Oczami Brata w Częstochowie, Fundacja EduKABE w Łodzi, Polskie Stowarzyszenie Psychomotoryki w Gliwicach, Stowarzyszenie JA-TY-MY w Gliwicach.

Więcej informacji: ZOBACZ

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Słynny psycholog straci tytuł naukowy, jeśli nie przejdzie "reedukacji"

[ TEMATY ]

gender

Jordan Peterson

psycholog

reedukacja

https://www.facebook.com/drjordanpeterson/photos

CZYTAJ DALEJ

Kard. Gerhard Müller: Wydarzenia w Polsce wołają o pomstę do nieba!

2025-05-04 13:24

[ TEMATY ]

kard. Gerhard Müller

Karol Porwich/Niedziela

Kard. Gerhard Ludwig Müller

Kard. Gerhard Ludwig Müller

Kilka dni przed rozpoczęciem konklawe kard. Gerhard Müller, były prefekt Kongregacji Nauki Wiary i nadzieja konserwatywnych katolików na całym świecie, udzielił wywiadu Adamowi Sosnowskiego z wydawnictwa Biały Kruk. Kard. Müller nawiązał do wielu kluczowych kwestii dotyczących wyboru papieża – kim powinien być nowy biskup Rzymu oraz jaki będzie jego stosunek do pontyfikatu Franciszka.

Kardynał odniósł się jednak także do wyzwań stojących przed Kościołem globalnie – i doskonale jest zorientowany w tym, co się dzieje w Polsce. Krytykował antydemokratyczne działania rządu Donalda Tuska, a jego działania wobec księży nazwał wprost – torturą. I co najważniejsze – te kwestie przedstawiane są na obradach kardynałów i mają istotny wpływ na konklawe!
CZYTAJ DALEJ

Watykan: Kardynałowie oddają głosy w drugim głosowaniu na konklawe

2025-05-08 10:31

[ TEMATY ]

konklawe

PAP/EPA/GIUSEPPE LAMI

Kardynałowie zamknięci na konklawe w Kaplicy Sykstyńskiej przystąpili w czwartek rano do drugiego głosowania nad wyborem papieża. Na ten dzień przewidziano cztery głosowania: dwa przed południem i dwa po południu.

Przeczytaj także: Czy dziś pojawi się biały dym? Transmisja na żywo z Watykanu
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję