Reklama

Monitoring medialny

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

TOMASZ LIS został zwolniony ze stanowiska redaktora naczelnego „Wprost” przez wydawcę tygodnika Michała M. Lisieckiego. Powodem jest powstający portal firmowany przez dziennikarza i wzorowany na „Huffington Post”. Redaktorem naczelnym nowej witryny ma być Tomasz Machała - do niedawna dziennikarz Polsatu, publikujący też we „Wprost”. Wraz z Lisem zwolniona została Aleksandra Karasińska - zastępca naczelnego. Tomasz Lis kierował tygodnikiem „Wprost” od 25 maja 2010 r.

BLOG O. LEONA KNABITA został nominowany do tytułu Bloga Roku 2011. Tyniecki zakonnik jest jednocześnie pierwszym duchownym, który otrzymał podobną nominację. O. Knabit ma 83 lata, a blog prowadzi od trzech lat.

KONKURS na projekt telenoweli o tematyce społeczno-obyczajowej dla Programu 1 TVP został rozstrzygnięty. Komisja Konkursowa za najlepszy projekt uznała „Mały Londyn” (tytuł roboczy), złożony przez firmę ARTRAMA.

ARTYŚCI istniejącego 60 lat Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” zorganizowali strajk w swojej siedzibie w Karolinie. Domagają się podwyżek, nie chcąc dalej tańczyć i śpiewać za głodowe pensje.

(mł)

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2012-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Kalendarz Adwentowy: Pokój jak rzeka, serce jak dziecko

2025-12-11 21:00

[ TEMATY ]

Kalendarz Adwentowy 2025

Karol Porwich/Niedziela

• Iz 48, 17-19 • Mt 11, 16-19
CZYTAJ DALEJ

Kuba: Ksiądz wydalony z kraju za... uruchomienie dzwonu

2025-12-12 07:03

[ TEMATY ]

Kuba

Adobe Stock

Władze Kuby wydaliły z kraju meksykańskiego misjonarza, księdza Jose Ramireza, za uruchomienie dzwonu kościelnego podczas jednego z nocnych antyrządowych protestów w Hawanie przeciwko przerwom w dostawach prądu - przekazało w czwartek niezależne Radio Marti.

Rozgłośnia sprecyzowała, że duchowny był proboszczem parafii na hawańskim osiedlu Santos Suarez.
CZYTAJ DALEJ

Abp Depo o abp. Nowaku: w jego posłudze była czytelna nadprzyrodzoność

12 grudnia abp Wacław Depo przewodniczył Mszy św. w bazylice archikatedralnej Świętej Rodziny w Częstochowie w intencji śp. abp. Stanisława Nowaka, pierwszego metropolity częstochowskiego, w 4. rocznicę jego śmierci.

Hierarcha przytoczył fragment listu na Boże Narodzenie z 2011 r., w którym abp Nowak zachęcał wiernych swojej archidiecezji, aby byli szczęśliwi, że mają Jasną Górę, dzięki której Częstochowa jest duchową stolicą Polski. Podkreślił, że „to szlachectwo duchowe zobowiązuje”.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję