Reklama

czekają na naszą pomoc

1% dla Dariusza Piotra

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc.

Choruję na stwardnienie rozsiane.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Wymagam kosztownego leczenia oraz systematycznej rehabilitacji.

Moja sytuacja finansowa nie pozwala na samodzielne pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji, dlatego będę wdzięczny za pomoc w każdej formie.

Za okazaną pomoc serdecznie dziękuję.

Wszelkie wpłaty proszę kierować na konto:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć Z Pomocą” ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Alior Bank SA, nr: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
tytułem: „11258 Barcicki Dariusz Piotr”
z dopiskiem: „Darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”.

Darowizny można też wpłacać on-line przez stronę:
dzieciom.pl/podopieczni/11258 .

Aby mi pomóc, można też przekazać 1% swojego podatku:
wystarczy w rozliczenieu rocznym wpisać numer: KRS 0000037904, a w rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%” podać: „11258 Barcicki Dariusz Piotr”.

Szanowni Darczyńcy, proszę o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

2019-02-20 11:32

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Nowenna do św. Marii Magdaleny

[ TEMATY ]

nowenna

św. Maria Magdalena

źródło: wikipedia.org

Chrystus ukazuje się Marii Magdalenie, Aleksandr Andriejewicz Iwanow, 1834

Chrystus ukazuje się Marii Magdalenie, Aleksandr Andriejewicz Iwanow, 1834

Zapraszamy do wspólnej modlitwy nowennowej przed świętem św. Marii Magdaleny.

CZYTAJ DALEJ

Iran: w więzieniu pobito kobietę, która przeszła na katolicyzm

2026-07-16 10:30

[ TEMATY ]

Iran

prześladowanie chrześcijan

Adobe Stock

Irańska chrześcijanka Ghazal Marzban, konwertytka na katolicyzm odbywająca karę w więzieniu Evin w Teheranie, została pobita po proteście przeciwko pogarszającym się warunkom na oddziale kobiecym. Według informacji przekazanych przez obrońców praw człowieka doznała złamania lewej ręki.

Do zdarzenia doszło po tym, jak Marzban zaprotestowała przeciwko przeludnieniu oddziału po przyjęciu około 50 nowych osadzonych. Lekarz więzienny miał zdiagnozować złamanie i zalecić przewiezienie kobiety do szpitala, jednak do tej pory pozostaje ona w zakładzie karnym, odczuwając silny ból.
CZYTAJ DALEJ

Noworodek w warszawskim Oknie Życia

2026-07-16 15:54

[ TEMATY ]

Warszawa

Okno Życia

noworodek

Karol Porwich/Niedziela

W nocy 16 lipca 2026 r. w Oknie Życia przy ul. ks. Kłopotowskiego 18 w Warszawie, prowadzonym przez siostry loretanki, znaleziono noworodka. Dziecko zostało natychmiast objęte niezbędną opieką. To już siódmy przypadek pozostawienia dziecka w warszawskim Oknie Życia od momentu jego uruchomienia.

„Okno Życia to przestrzeń, w której matka w kryzysie może oddać dziecko anonimowo i bezpiecznie, a maleństwo od pierwszej chwili otrzymuje opiekę, troskę i szansę na życie” – tłumaczą siostry.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję