Reklama

Kościół

Już w sobotę Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego w Licheniu!

18 maja, pod hasłem “Zjednoczmy się wokół Mamy!”, Teobańkologia organizuje w Licheniu czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego. Spotkanie odbędzie się pod honorowym patronatem Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Świeckich.

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Wydarzenie w Licheniu będzie pierwszym wspólnym czuwaniem osób zawierzonych Maryi, społeczności Teobańkologii oraz społeczności dzieła Oddanie33.

Czuwanie poprowadzi ks. Teodor Sawielewicz, duszpasterz Teobańkologii.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

Co podczas czuwania w Licheniu?

- Wspólny różaniec przed obrazem Matki Bożej Licheńskiej;

- Konferencje maryjne;

- Adoracja z Matką Bożą przed Najświętszym Sakramentem;

- Muzyczne uwielbienie/diakonia z kwartetem smyczkowym;

- Uroczysta Msza św. wigilijna przed Zesłaniem Ducha Świętego.

Początek Czuwania 18 maja o godz. 20:20 w Bazylice Matki Bożej Licheńskiej w Licheniu. Dla osób, które nie mogą dotrzeć na miejsce, przewidziana została transmisja LIVE na kanałach Teobańkologii: https://www.youtube.com/watch?v=PFHi2RuuHQo]

Na wydarzenie zaprasza m.in. Abp Adrian Galbas, zaznaczając, że inicjatywa czuwania w Licheniu zrodziła się z pragnienia zjednoczenia wszystkich osób oddanych Maryi.

Tegoroczne czuwanie jest również związane z wyjątkową rocznicą. W tym roku mija bowiem dokładnie 45 lat od wypowiedzenia przez św. Jana Pawła II pamiętnych słów w stolicy: “Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi... Tej ziemi!”.

Zobacz więcej informacji o Czuwaniu w Licheniu: https://teobankologia.pl/wieczernik2024/

Dołącz do wydarzenia na facebooku: https://bityl.co/Ps9f

Sprawdź rekolekcje Wieczernik9, poprzedzające Czuwanie w Licheniu: https://wieczernik9.pl/

2024-05-14 13:44

Ocena: +8 -1

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Licheń: charyzmatyczne rekolekcje z o. Johnem Bashoborą już 20 sierpnia

[ TEMATY ]

rekolekcje

Bashobora

Licheń

Krzysztof Świertok

O. Bashobora

O. Bashobora

To ostatni moment, aby zapisać się na wyjątkowe rekolekcje w licheńskim Sanktuarium. 20 sierpnia na placu przed bazyliką Matki Bożej Licheńskiej po raz drugi odbędą się charyzmatyczne rekolekcje, które poprowadzi o. John Bashobora z Ugandy.

Jednak zanim do Lichenia przybędą tłumy wiernych, aby modlić się i uwielbiać Boga razem z o. Johnem, dla liderów odnowy charyzmatycznej kapłan poprowadzi specjalne warsztaty. Rozpoczną się one 16 sierpnia. Zakończy je Eucharystia połączona z modlitwą o uzdrowienie, sprawowana w licheńskiej bazylice 19 sierpnia o godz. 12.00.
CZYTAJ DALEJ

Przychodźmy do Jezusa z otwartym sercem

[ TEMATY ]

homilia

rozważania

Adobe.Stock.pl

Rozważania do Ewangelii Łk 19, 41-44.

Czwartek, 20 listopada. Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.
CZYTAJ DALEJ

Dwaj katoliccy duchowni zwolnieni z kolonii karnej na Białorusi

Dwaj katoliccy księża, Henrych Akałatowicz i Andrzej Juchniewicz, zostali zwolnieni z więzienia na mocy decyzji przywódcy Białorusi Alaksandra Łukaszenki - podał w czwartek opozycyjny portal Zerkało, powołując się na informacje Konferencji Katolickich Biskupów na Białorusi. Obaj duchowni są obywatelami Białorusi.

- Duchowni, którzy byli oskarżeni o ciężkie przestępstwa przeciwko państwu, zostali zwolnieni z kolonii karnej po ułaskawieniu przez Alaksandra Łukaszenkę – podał portal.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję